Hem > Produkter > Tape, Lim, Material > Tejp > 893-36MMX55M
893-36MMX55M
893-36MMX55M
OMRON AUTOMATION & SAFETYBilderna är endast avsedda.
Se produktspecifikationer för produktdetaljer.
Köp 893-36MMX55M med förtroende från Components-World.HK, 1 års garanti
Begär ett citat
Artikelnummer 893-36MMX55M
Tillverkare 3M
Beskrivning TAPE FILAMENT CLEAR 1.42"X 60YDS
(i amerikanska dollar)
24 pcs
Product parameter
Artikelnummer 893-36MMX55M Tillverkare 3M
Tillgänglig kvantitet 4825 pcs Datablad 893 Series
Kategori Tape, Lim, Material Bredd 1.42" (36.00mm)
Användande General Purpose Tjocklek - Backing, Carrier -
Tjocklek - Lim - Tjocklek 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm)
Temperaturvariation - Bandtyp Filament
Hållbarhet Start Date of Manufacture Hållbarhetstid 18 Months
Serier Scotch® 893 Förpackning Roll