Hem > Produkter > Induktorer, Spolar, Chokes > Fasta induktorer > AISC-1008-R33J-T
AISC-1008-R33J-T
AISC-1008-R33J-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYBilderna är endast avsedda.
Se produktspecifikationer för produktdetaljer.
Köp AISC-1008-R33J-T med förtroende från Components-World.HK, 1 års garanti
Begär ett citat
Artikelnummer AISC-1008-R33J-T
Tillverkare Abracon Corporation
Beskrivning FIXED IND 330NH 450MA 1.05 OHM
(i amerikanska dollar)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Artikelnummer AISC-1008-R33J-T Tillverkare Abracon Corporation
Beskrivning FIXED IND 330NH 450MA 1.05 OHM Ledningsfri status / RoHS-status Blyfri / Överensstämmer med RoHS
Tillgänglig kvantitet 434453 pcs Datablad AISC-1008(F) Series DatasheetAISC-1008 Drawing
Kategori Induktorer, Spolar, Chokes Typ Wirewound
Tolerans ±5% Leverantörs Device Package 1008 (2520 Metric)
Storlek / Dimension 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm) Skärm Unshielded
Serier AISC-1008 betyg -
Q @ Freq 50 @ 100MHz Förpackning Cut Tape (CT)
Förpackning / Fodral 1008 (2520 Metric) Andra namn 535-10545-1
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstyp Surface Mount
Fuktkänslighetsnivå (MSL) 1 (Unlimited) Material - Kärna Ceramic
Tillverkarens normala ledtid 11 Weeks Ledningsfri status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 25MHz Induktans 330nH
Höjd - Sittande (Max) 0.090" (2.29mm) Frekvens - Självresonans 530MHz
detaljerad beskrivning 330nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 1.05 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC-resistans (DCR) 1.05 Ohm Max
Nuvarande omdöme 450mA Nuvarande - Mättnad -