Hem > Produkter > Induktorer, Spolar, Chokes > Fasta induktorer > SCRH1035R-470
SCRH1035R-470
SCRH1035R-470
OMRON AUTOMATION & SAFETYBilderna är endast avsedda.
Se produktspecifikationer för produktdetaljer.
Köp SCRH1035R-470 med förtroende från Components-World.HK, 1 års garanti
Begär ett citat
Artikelnummer SCRH1035R-470
Tillverkare Bel
Beskrivning FIXED IND 47UH 1.52A 218 MOHM
(i amerikanska dollar)
800 pcs
Product parameter
Artikelnummer SCRH1035R-470 Tillverkare Bel
Beskrivning FIXED IND 47UH 1.52A 218 MOHM Ledningsfri status / RoHS-status Blyfri / Överensstämmer med RoHS
Tillgänglig kvantitet 142738 pcs Datablad SCRH1035R Series
Kategori Induktorer, Spolar, Chokes Typ -
Tolerans ±30% Leverantörs Device Package -
Storlek / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm) Skärm Shielded
Serier SCRH1035R betyg -
Q @ Freq - Förpackning Tape & Reel (TR)
Förpackning / Fodral Nonstandard Andra namn 595-1405-2
SCRH1035R-470M
SCRH1035R470
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C Monteringstyp Surface Mount
Fuktkänslighetsnivå (MSL) 1 (Unlimited) Material - Kärna -
Tillverkarens normala ledtid 16 Weeks Ledningsfri status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 100kHz Induktans 47µH
Höjd - Sittande (Max) 0.122" (3.10mm) Frekvens - Självresonans -
detaljerad beskrivning 47µH Shielded Inductor 1.52A 218 mOhm Max Nonstandard DC-resistans (DCR) 218 mOhm Max
Nuvarande omdöme 1.52A Nuvarande - Mättnad 1.4A