Hem > Produkter > Kristaller, Oscillatorer, Resonatorer > oscillatorer > 653V2702I2T
653V2702I2T
653V2702I2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYBilderna är endast avsedda.
Se produktspecifikationer för produktdetaljer.
Köp 653V2702I2T med förtroende från Components-World.HK, 1 års garanti
Begär ett citat
Artikelnummer 653V2702I2T
Tillverkare CTS Electronic Components
Beskrivning OSC XO 27.0000MHZ LVDS SMD
(i amerikanska dollar)
1000 pcs
Product parameter
Artikelnummer 653V2702I2T Tillverkare CTS Electronic Components
Beskrivning OSC XO 27.0000MHZ LVDS SMD Ledningsfri status / RoHS-status Blyfri / Överensstämmer med RoHS
Tillgänglig kvantitet 41523 pcs Datablad 653 Series DatasheetFrequency Code Table
Kategori Kristaller, Oscillatorer, Resonatorer Spänning - Tillförsel 2.5V
Typ XO (Standard) Storlek / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serier 653 betyg -
Förpackning Tape & Reel (TR) Förpackning / Fodral 6-SMD, No Lead
Produktion LVDS Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Monteringstyp Surface Mount Fuktkänslighetsnivå (MSL) 1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid 14 Weeks Ledningsfri status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Höjd - Sittande (Max) 0.055" (1.40mm) Fungera Enable/Disable
Frekvensstabilitet ±100ppm Frekvens 27MHz
detaljerad beskrivning 27MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Ström - Tillförsel (Max) 66mA