Hem > Produkter > kondensatorer > Filmkondensatorer > B32523Q106K
B32523Q106K
B32523Q106K
OMRON AUTOMATION & SAFETYBilderna är endast avsedda.
Se produktspecifikationer för produktdetaljer.
Köp B32523Q106K med förtroende från Components-World.HK, 1 års garanti
Begär ett citat
Artikelnummer B32523Q106K
Tillverkare EPCOS
Beskrivning CAP FILM 10UF 10% 63VDC RADIAL
(i amerikanska dollar)
2160 pcs
Product parameter
Artikelnummer B32523Q106K Tillverkare EPCOS
Beskrivning CAP FILM 10UF 10% 63VDC RADIAL Ledningsfri status / RoHS-status Blyfri / Överensstämmer med RoHS