Hem > Produkter > Motstånd > Chip Resistor - Surface Mount > MCR03EZPFX6810
MCR03EZPFX6810
MCR03EZPFX6810
OMRON AUTOMATION & SAFETYBilderna är endast avsedda.
Se produktspecifikationer för produktdetaljer.
Köp MCR03EZPFX6810 med förtroende från Components-World.HK, 1 års garanti
Begär ett citat
Artikelnummer MCR03EZPFX6810
Tillverkare LAPIS Semiconductor
Beskrivning RES SMD 681 OHM 1% 1/10W 0603
(i amerikanska dollar)
Get a quote
Product parameter
Artikelnummer MCR03EZPFX6810 Tillverkare LAPIS Semiconductor
Beskrivning RES SMD 681 OHM 1% 1/10W 0603 Ledningsfri status / RoHS-status Blyfri / Överensstämmer med RoHS
Tillgänglig kvantitet 5621 pcs Datablad MCR Series
Kategori Motstånd Tolerans ±1%
Temperatur koefficient ±100ppm/°C Leverantörs Device Package 0603
Storlek / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serier MCR
Motstånd 681 Ohms Effekt (Watt) 0.1W, 1/10W