SIT9005ACT2H-25NO
OMRON AUTOMATION & SAFETYBilderna är endast avsedda.
Se produktspecifikationer för produktdetaljer.
Köp SIT9005ACT2H-25NO med förtroende från Components-World.HK, 1 års garanti
Begär ett citat
Artikelnummer SIT9005ACT2H-25NO
Tillverkare SiTime
Beskrivning OSC MEMS
(i amerikanska dollar)
1 pcs
Product parameter
Artikelnummer SIT9005ACT2H-25NO Tillverkare SiTime
Beskrivning OSC MEMS Ledningsfri status / RoHS-status Blyfri / Överensstämmer med RoHS
Tillgänglig kvantitet 14175 pcs Datablad SiT9005
Kategori Kristaller, Oscillatorer, Resonatorer Spänning - Tillförsel 2.5V
Typ SSXO Spridbandets bandbredd ±1.935%, Center Spread
Storlek / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serier SIT9005
betyg - Programmerbar typ Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
Förpackning / Fodral 4-SMD, No Lead Produktion LVCMOS
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C Monteringstyp Surface Mount
Fuktkänslighetsnivå (MSL) 1 (Unlimited) Ledningsfri status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Höjd 0.030" (0.76mm) Fungera -
Frekvensstabilitet (Totalt) - Frekvensstabilitet ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm
detaljerad beskrivning SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead Ström - Tillförsel (Max) 6.5mA
Basresonatorn MEMS Tillgänglig frekvensområde 1MHz ~ 141MHz