Hem > Produkter > Induktorer, Spolar, Chokes > Fasta induktorer > HM17-855221LF
HM17-855221LF
OMRON AUTOMATION & SAFETYBilderna är endast avsedda.
Se produktspecifikationer för produktdetaljer.
Köp HM17-855221LF med förtroende från Components-World.HK, 1 års garanti
Begär ett citat
Artikelnummer HM17-855221LF
Tillverkare TT Electronics
Beskrivning FIXED IND 220UH 540MA 1.04 OHM
(i amerikanska dollar)
Get a quote
Product parameter
Artikelnummer HM17-855221LF Tillverkare TT Electronics
Beskrivning FIXED IND 220UH 540MA 1.04 OHM Ledningsfri status / RoHS-status Blyfri / Överensstämmer med RoHS
Tillgänglig kvantitet 5264 pcs Datablad HM17 Model
Kategori Induktorer, Spolar, Chokes Typ Wirewound
Tolerans ±10% Leverantörs Device Package -
Storlek / Dimension 0.307" Dia (7.80mm) Skärm Unshielded
Serier HM17 betyg -
Q @ Freq - Förpackning Bulk
Förpackning / Fodral Radial Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstyp Through Hole Fuktkänslighetsnivå (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Kärna - Ledningsfri status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Induktansfrekvens - Test 1kHz Induktans 220µH
Höjd - Sittande (Max) 0.217" (5.50mm) Frekvens - Självresonans -
detaljerad beskrivning 220µH Unshielded Wirewound Inductor 540mA 1.04 Ohm Max Radial DC-resistans (DCR) 1.04 Ohm Max
Nuvarande omdöme 540mA Nuvarande - Mättnad -